Konya Reklam Ajansı

Konya Reklam Ajansı - Medyavuz Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri

Konya Reklam Ajansı sektöründe yıllardır hizmet veren firmalardan biri olan Medyavuz Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri yılların verdiği tecrübe ile kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Medyavuz Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri; daha önce Yavuz Reklam ve Pazarlama (1986), Nun Reklam Ajansı (1993) ve Aktif Medya (1996)'nın kurucu üyesi Osman Yavuz tarafından 2005 yılında kuruldu.

Yıllarca ajans işletmiş,sektörü iyi tanıyan ve ilklere imza atan Osman Yavuz, Konya'nın ilk Medya Planlama ve Satınalma ajansı açmak için karar alır. 2004 yılının başlarında başladığı çalışmalarını 2005 yılında tamamladı ve Medyavuz Danışmanlık Hizmetleri'nin açıldığını ilan etti.

Bu konuda ısrar alan Osman Yavuz,2007 yılında Medyavuz Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri olarak ismine küçük bir ekleme ile tam hizmet reklam ajanslığına başlangıç verdi.

Web Sitesi,Katalog Tasarımı,Fuar,Stand Çalışmaları,Logo,Kurumsal Kimlik,Tanıtım Filmi,Fotoğraf Çekimi gibi birçok konuda hizmet veriyor.

Temel Prensip: Reklam ajansı müşterisine imaj ve para kazandırmak, yaptığı çalışmaların en verimli ve en kaliteli olması için çalışır.

Bu Dünyada Herkese Bi'Fikir Var!

Konya Reklam Ajansı